Mac OS X Lion Wallpapers

Mac OS X Lion Wallpapers

Tapety na pulpit z Mac OS X Lion

Mac OS X Lion Wallpapers to kolekcja oficjalnych tapet na pulpit, wydanych razem z systemem OS X 10.7 Lion na komputery Mac.Plik zawiera 14 darmowych tapet na Biurko, o bardzo wysokiej rozdzielczości 3200 x 2000 pikseli. Dzięki takim proporcjom... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo wysoka jakość fotografii
  • Zróżnicowana kolorystyka i tematyka zdjęć

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Mac OS X Lion Wallpapers to kolekcja oficjalnych tapet na pulpit, wydanych razem z systemem OS X 10.7 Lion na komputery Mac.

Plik zawiera 14 darmowych tapet na Biurko, o bardzo wysokiej rozdzielczości 3200 x 2000 pikseli. Dzięki takim proporcjom obrazki doskonale pasują do monitorów panoramicznych, ale nie stracą nic ze swej atrakcyjności przy innych ustawieniach. Mimo iż OS X Lion Wallpapers zostały wydane na komputery Mac, oczywiście można użyć ich także w systemie Windows.

Obrazy zawarte w kolekcji to przepiękne zdjęcia przyrodnicze. Wśród fotografii znajdziesz widoki gór i plaży, a także zdjęcia zwierząt i roślin. Uprzyjemnij sobie czas spędzany przy komputerze ustawiając wspaniałe zdjęcie na pulpicie z pakietu Mac OS X Lion Wallpapers.

Najczęściej pobierane Tapety na mac

Mac OS X Lion Wallpapers

Download

Mac OS X Lion Wallpapers Dev Preview 3

Opinie użytkowników o Mac OS X Lion Wallpapers

Sponsorowany×